AÖF (Açıköğretim Fakültesi) İlahiyat Arapça 1. ve 2. Sınıf Dersl

 AÖF İlahiyat Önlisans Arapça 1. - 2. Sınıf Dersler Geçme Garantili

AÖF (Açıköğretim Fakültesi) İlahiyat Arapça 1. ve 2. Sınıf Dersleri - Sınıf Geçme Garantili

Merhaba arkadaşlar,

Açık Öğretim Fakültesi İlahiyat Önlisans Programı çerçevesinde Arapça dersleri almaktasınız. Sizlere destek olmak maksadıyla hazırlanan Birinci Sınıf ve İkinci Sınıf Arapça yardımcı derslerimiz ders kitaplarınıza paralel olarak hazırlanmıştır.

AÖF tarafından sizlere verilen "Arapça 1" ve "Arapça 2" isimli kitaptaki konular ve işleniş sıraları esas alınarak görüntülü ve sesli izahatlarla konuyu daha net anlamanız böylece de sınavlarda başarılı olmanız hedeflenmiştir.

Her bir üniteye ait destek derslerimiz yaklaşık 40 dakikalık sesli video anlatımı ile tam ders metni, yardımcı slayt dökümanı ve her üniteye özel olarak hazırlanmış deneme sınavlarından oluşmaktadır.

Geçme garantisi veriyoruz!

Onlinearabic.net tarafından hazırlanan destek derslerimize katılan üyelerimizin, derslerimizi düzenli takip etmek ve yönlendirmelerimizi dikkate almak şartıyla vize ve final sınavlarında başarılı olacaklarını garanti ediyoruz!

1 yıllık ders ücretini peşin ödeyerek derslerimize katıldığı ve düzenli olarak takip ettiği halde Arapça dersinden sınıfta kalan öğrencilerimiz bir sene boyunca gördükleri AÖF İlahiyat Önlisans "Arapça 1" veya "Arapça 2" destek derslerine ücretsiz tekrar katılabileceklerdir. Bu garantiden yararlanabilmeniz için yıl içerisindeki sınavlarınıza girmiş olmanız gerekmektedir.

Arapça 1. Sınıf ve 2. Sınıf Ders Kapsamı

Derslerimiz kitabınıza paralel olarak hazırlandığından 1. sınıf 29 üniteden 2. sınıf 27 üniteden oluşmaktadır. Vize ve final tarihleri hesaba katılarak haftada en az bir ünite işlenecek şekilde ders cetveli oluşturulmuştur. Derslerimizi düzenli olarak takip eden öğrencilerimiz ayda minimum 4 ünite işlemiş olacaklardır. Her ünitenin sonunda o üniteye ait online deneme sınavlarına ücretsiz katılabilirsiniz.

Derslerimize katılım şartları, fiyat bilgileri ve ödeme opsiyonları ile ilgili bilgileri
kayıt işlemleri sayfasında görebilirsiniz.

Örnek olarak hazırlanmış ders demosunu izlemek için
tıklayınız.

AÖF İlahiyat Önlisans Programı Arapça Destek Derslerimizle ilgili sormak istediğiniz soruları info@onlinedil.net adresine mail atarak sorabilirsiniz.Web: www.onlinedil.net

Web: www.onlinearabic.net

Tel   : 0212 631 76 93

Gsm: 0506 856 13 00

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !